Strona główna
Fizyczne i chemiczne doświadczenia klasy 2A
Uczniowie klasy 2A wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych z fizyki i chemii, podczas których samodzielnie wykonywali ciekawe doświadczenia i eksperymenty. Zajęcia pozwoliły połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką oraz lepiej zrozumieć zjawiska zachodzące w otaczającym nas świecie. Badania i obserwacje rozwijają umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków oraz pracy zespołowej. Eksperymenty są ważnym elementem nauki przedmiotów przyrodniczych, ponieważ pomagają utrwalić zdobywaną wiedzę i zwiększają zainteresowanie nauką.
Wycieczka klasy 2a do Brennej – Szlakiem Utopca 25 maja 2026 r.
W dniu 25 maja 2026 roku uczniowie klasy 2a uczestniczyli w wycieczce – grze terenowej „Szlakiem Utopca”. Wyruszyliśmy z malowniczej miejscowości Brenna do Chaty Grabowej. Pogoda dopisała, a piękne górskie krajobrazy sprzyjały wspólnej zabawie i odkrywaniu lokalnych legend oraz tradycji regionu.
Dwudniowa wycieczka do Wrocławia klas 6b i 7a
W dniach 14–15 maja uczniowie klas 6b i 7a uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Podczas pobytu mieliśmy okazję poznać najpiękniejsze zakątki miasta. Wraz z przewodnikiem zwiedzaliśmy Ostrów Tumski oraz wrocławskie Stare Miasto, poznając historię i ciekawostki związane z tym wyjątkowym miejscem. Duże wrażenie zrobił na nas również pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej.
"EDUKACJA Z WOJSKIEM"
W dniu 22.05.2026 w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach programu „Edukacja z wojskiem”, poprowadzone przez żołnierzy z 18-stego bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego. Celem zajęć było zwiększenie świadomości uczniów na temat bezpieczeństwa i reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz zasad pierwszej pomocy.
Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego !
Szkoła Podstawowa w Świętoszówce zorganizowała IV Gminny Konkurs Plastyczny “ Ilustracja do wiersza – Juliana Tuwima”
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego ,,Wiersze Juliana Tuwima– mój bohater” Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością ma wyniki konkursu.
Apel z okazji Świąt Majowych
30 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Majowych – Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Była to wyjątkowa okazja do przypomnienia najważniejszych wydarzeń z historii Polski oraz do wspólnego uczczenia narodowych świąt.
Godziny dzwonków
Niedziela 07.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych